pcixi.ru
Творческое объединение шизофреников
Лечение шизофрении творчеством и общением на pcixi.ru

  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Душевное общение » Увлечения » Компьютер и компьютерные игры » Чи були у вас проблеми з хостинг-провайдером? (у мене є цікавий прецедент)
Чи були у вас проблеми з хостинг-провайдером?
Петра #1 | Среда, 18.10.2023, 13:03
Автор темы
Мавка лісова
Юзер-бар +
wink


лікування шизофренії дедуктивним методом -- Україна
Статус: нет меня
 
Петра #2 | Четверг, 19.10.2023, 07:03
Автор темы
Мавка лісова
Юзер-бар +
Розбираємо ситуацію. Всю історію опишу пізніше.


лікування шизофренії дедуктивним методом -- Україна
Статус: нет меня
 
Петра #3 | Пятница, 20.10.2023, 13:31
Автор темы
Мавка лісова
Юзер-бар +
Було так. Насправді вийшло непорозуміння, але при оплаченому хостингу і домену мій сайт був відключений. Так що прошу вас, коли замовляєте хостинг у провайдера, який звик на автоматі все контролювати, то будьте готові, що можна попасти в нестандартну ситуацію.

Ситуація була така. Розробляли інтернет-магаз спочатку на безкоштовному домені pp.ua. Потім побачили, що краще індексуються сайти на платних доменах, особливо в Гугл. Таким чином було вирішено створити клон сайту на домені biz.ua. Хостинг був в одного ж інтернет-провайдера. Так як на той момент цей домен був по найвигіднішій ціні також у цього ж провайдера, так що всі яйця була покладені нами в одну корзину.

Поки йшло злиття сайтів, додатково до мінімального тарифного плану купували можливість розміщення ще одного сайту. Тобто фактично протягом двох місяців сайти з цими доменами були на хостингу у одного інтернет-провайдера.

Коли я вирішила перейти на вищий тарифний план, а саме на 10 сайтів, я написала хостеру, але відповіді не отримала (тому що це було в 3 години ночі wink ). Потім вирішила проплатити за новий тарифний план -- і так як це було вночі, а в мене картка банківська просрочена, то здійснити оплату від свого імені не змогла. Наступного ранку попросила друга і головного по технічному наповненню проплатити, що він і зробив.

Таким чином був проплачений новий тарифний план. Тобто фактично на Хостії було проплачено все. Але вночі я помилилася і замість сайту з безкоштовним доменом при оплаті вказала сайт з платним доменом.

І ця моя помилка призвела до того, що зранку 19 09 мене просто вирубили і цілий день пішов на смарку. Я була в шоці.

Так от, мораль сей басні такова...

Шукайте хостера для себе такого, щоб з ним можна було розмовляти. Який би, побачивши таку вашу помилку, потім не вирубив ваш сайт з інтернету, а повідомив вас про це і написав особисто, потім не перекладаючи всю відповідальність на вас самих і не роблячи вам нерви).



лікування шизофренії дедуктивним методом -- Україна
Статус: нет меня
 
Talomir #4 | Пятница, 20.10.2023, 19:45
Повелитель буйных
Поступившие в отделение
Юзер-бар +
Ясно, я думал не работал вайфай - дата плохая была, у многих были проблемы с интернетом. Тоже или ошибка 404 или чёрный экран Windows.


Ламеры ламают, хакеры - поламывают. Ламеры хромают, хакеры - прихрамывают.
Моя лучшая хакерская тема: https://pcixi.ru/forum/78-11690-1
Моя последняя крутая тема: https://pcixi.ru/forum/78-11690-1
Статус: нет меня
 
Форум » Душевное общение » Увлечения » Компьютер и компьютерные игры » Чи були у вас проблеми з хостинг-провайдером? (у мене є цікавий прецедент)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

[ Новые сообщения на форуме ]



Форма входа
Логин:
Пароль: